Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 kwietnia. Imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana
19/02/2024 - 17:00

Łabowa: no i komu takie cacko postawią? Turyści będą mieli używanie [ZDJĘCIA]

Piękny obiekt prawda? To kolejna inwestycja, którą realizuje gmina Łabowa i to w Krzyżówce, która jest niepisanym węzłem turystycznym między Beskidem Sądeckim a Beskidem Niskim i bramą do Krynicy-Zdroju i w drugą stronę – do Nowego Sącza.

Poprzednie obiekty, które powstają i powstaną w gminie Łabowa prezentowane na łamach Sądeczanina, ten w Nowej Wsi, Kotowie, Kamiannej, Barnowcu i Czaczowie (tu świetlica działać będzie w nowej siedzibie OSP) dedykowane są przede wszystkim lokalnej społeczności. Ten, który gmina chce postawić w Krzyżówce ma służyć również przyjezdnym czyli turystom.

Łabowa: Kotów też będzie miał swoją świetlicę, bo i na końcu świata ludzie chcą mieć swoje miejsce [WIZUALIZACJA]

Tu powstaje bowiem Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowe Michasiówka. W ramach realizowanej inwestycji udało się ogrodzić działkę stanowiącą własność gminy Łabowa na której w chwili obecnej powstaje altana rekreacyjna z grillem. Dalsze plany obejmują wybudowanie nowoczesnego budynku, w którym będzie można prowadzić zajęcia dla dzieci i młodzieży. 

Takie cudeńko wybudują w łabowskiej mekce pszczelarstwa i narciarzy

- Obecnie realizujemy prace projektowe. Będzie tu również miejsce dla osób dorosłych miedzy innymi swoją działalność będą mogły prowadzić panie i panowie w ramach Koła Gospodyń Wiejskich. Mamy również nadzieję, że stanie się to również miejscem wypoczynku i zabawy rodziców z dziećmi w bezpiecznym i urokliwym kompleksie.

Będzie to również kolejna atrakcja turystyczna na mapie naszej gminy – obrazuje wójt Marta Słaby. Więcej szczegółów na temat tego przedsięwzięcia już niebawem. ([email protected] Fot.: UG w Łabowej) © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu