Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 20 stycznia. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
13/07/2019 - 21:35

Kurów: gdzie jest zaginiony 29-latek? Poszukiwania w rejonie mostu [ZDJĘCIA]

W Kurowie (gmina Chełmiec) kończą się właśnie poszukiwania zaginionego 29-letniego mieszkańca Pisarzowej (powiat limanowski). Gdzie jest młody mężczyzna? Na razie jest to wielki znak zapytania.

Mężczyzny szukali policjanci oraz kilkudziesięciu strażaków, którzy zostali poproszeni przez funkcjonariuszy o wsparcie w działaniach. W akcji brali udział strażacy z Nowego Sącza oraz z jednostek OSP w Tęgoborzy i Łososinie Dolnej. Na miejscu w Kurowie byli także strażacy z Grupy Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy Sącz z dwoma specjalnie szkolonymi psami tropiącymi.  Zaangażowanych było kilkadziesiąt osób. Strażacy sprawdzali zarośla pływając na łodziach przy brzegu Jeziora Rożnowskiego.

Jak dowiedział się portal Sądeczanin.info przeszukany został też pobliski teren nieopodal mostu w Kurowie. Jest to miejsce, gdzie zawsze bardzo chętnie zatrzymują się wędkarze.

- Szukamy zaginionego 29-letniego mieszkańca Pisarzowej - powiedziała portalowi Sądeczanin.info, st. asp. Barbara Szczerba z biura prasowego małopolskiej policji. - Mężczyzna wyszedł dzisiaj z domu w godzinach wczesnoporannych.

Nie wiadomo gdzie przebywa. Dwudziestodziewięciolatek do tej pory nie skontaktował się z bliskimi. Zaniepokojona rodzina zgłosiła jego zaginięcie na policji. Zgłoszenie zostało przyjęte i funkcjonariusze podjęli działania.

W Kurowie, gdzie właśnie teraz prowadzone były poszukiwania został znaleziony samochód osobowy.

- Jest to auto należące do zaginionego 29-latka - dodaje policjantka, nasza rozmówczyni. - Na razie nie wiadomo, czy ten mężczyzna poruszał się tym samochodem, ale to ustalamy.

Akcja, ze względu na porę nocną została przerwana. Zaginionego mężczyzny nie odnaleziono.

i.michalec@sadeczanin.info, fot. PSP w Nowym Sączu.

Poszukiwania zaginionego - Kurów
W Kurowie (gmina Chełmiec) kończą sie właśnie poszukiwania zaginionego 29-letniego mieszkańca Pisarzowej (powiat limanowski). Gdzie jest młody mężczyzna? Na razie jest to wielki znak zapytania.


Dziękujemy za przesłanie błędu