Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 maja. Imieniny: Igi, Mamerta, Miry
12/04/2021 - 13:10

Ktoś porzucił reklamówkę, w której był martwy pies

Jak tak można? Ktoś porzucił w centrum Limanowej reklamówkę, w której znajdował się pies. Niestety, gdy zauważyła go przechodząca w pobliżu osoba, na ratunek było już za późno. Zwierzę już nie żyło.


Jak tak można? Dlaczego ktoś to zrobił? Te pytania zadają sobie internauci, oglądając zdjęcie martwego psa, które zostało opublikowane na Spotted: Limanowa. Do zdarzenia doszło w miniony piątek. Około godziny dwudziestej trzeciej, kobieta spacerująca ulicami Limanowej, znalazła na Rynku reklamówkę, z której wystawała głowa psa. Niestety zwierzę nie ruszało się. Wyglądało tak, jakby było martwe.

- Wezwałam patrol policji, ponieważ żadna opieka weterynaryjna z okolicy nie odbierała telefonu. Policja nie przyjechała. W centrali powiedziano żeby czekać na miejscu, czekałam ponad 40 minut i patrol nie przyjechał - pisze na portalu społecznościowym mieszkanka Limanowej.

Zobacz też Trzymali 33 psy w jednym pokoju. Zwierzęta były głodzone [ZDJĘCIA]

Wszystko wskazuje na to, że ktoś celowo porzucił martwe zwierzę. Być może wcześniej znęcał się nad nim, bo z pyszczka psa lała się krew. - Serce się kraje i brak słów - komentuje kobieta, która znalazła martwe zwierzę.

Czy limanowska policja podejmie jakieś czynności, aby znaleźć i ukarać sprawcę? Czy w miejscu, w którym zostało porzucone martwe zwierzę znajduje się monitoring? Te pytania przesłaliśmy dzisiaj do limanowskiej policji i czekamy na odpowiedź. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Spotted Limanowa)Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020