Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 lipca. Imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny
04/03/2014 - 11:01

Krynica-Zdrój: Falstart i szybka naprawa busa

Zaledwie pół godziny trwała naprawa busa w Krynicy, który od wczoraj obsługuje krynicką komunikację uzdrowiskową. Po trzech godzinach jazdy bus stanął. Jak się jednak okazuje, wystarczyła szybka naprawa, by mógł wrócić na linię.
Od wczoraj (3 marca) w Krynicy działa komunikacja uzdrowiskowa. Początek nie był jednak łatwy. Po trzech godzinach funkcjonowania nastąpiła wymuszona przerwa - awarii uległ jeden z bezpieczników. Bus został przewieziony na stację diagnostyczną, gdzie sprawdzili go mechanicy i wymienili zepsuty element elektryki. - Przypalił się bezpiecznik. Przerwa w kursowaniu trwała zaledwie pół godziny, bus wrócił na linie około wpół do pierwszej – mówi Andrzej Dobrzański, prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Krynicy-Zdroju. – Mamy podpisaną umowę z firmą, która w razie awarii ma nam dostarczyć zastępcze pojazdy. Tym razem jednak nie było takiej potrzeby.
O komunikacji uzdrowiskowej pisaliśmy już tutaj: Tanie przejazdy po Krynicy? Rusza komunikacja uzdrowiskowa i Krynica: Rusza komunikacja uzdrowiskowa. Pierwszy kurs już jutro 
(i)
fot. MPGK Krynica-ZdrójDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)