Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 20 czerwca. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
07/08/2023 - 10:10

Koszmarny wypadek o poranku. Samochód rozleciał się na kawałki [ZDJĘCIA]

To naprawdę cud, że nikt nie zginął w porannym wypadku, który wydarzył się w Koszarach koło Limanowej. Osobowe Audi zderzyło się z dostawczym busem należącym do jednej z wielkich firm kurierskich. Siła uderzenia była tak ogromna, że osobówka dosłownie rozleciała się na kawałki. Na miejscu cały czas pracują policjanci.

To był fatalny poranek na drogach powiatu limanowskiego. Około godziny szóstej trzydzieści, w Koszarach koło Limanowej, doszło do koszmarnego wypadku. Na drodze powiatowej zderzyły się dwa samochody – osobowe Audi i dostawczy Ford należący do jednej z firm kurierskich.

Zobacz też Dramatyczny wypadek na "sądeckiej drodze śmierci" w Witowicach. Są ranni [ZDJĘCIA] 

Siła uderzenia była tak ogromna, że osobówka rozpadła się na kawałki. Dość poważnie uszkodzony został również dostawczak.

- Samochodami podróżowali sami kierowcy. Obaj zostali zabrani do limanowskiego szpitala na badania – informuje w rozmowie z portalem „Sądeczanin” st. asp. Jolanta Batko z limanowskiej policji. Oglądając zdjęcia z tego wypadku, można odnieść wrażenie, że to naprawdę cud, że nikt nie zginął.

Ze wstępnych ustaleń limanowskich policjantów wynika, że do wypadku przyczynił się mężczyzna podróżujący samochodem Audi. 

- 21-letni kierujący nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z kierującym Fordem - wyjaśnia policjantka.


- Obydwaj kierujący byli trzeźwi. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie doznał poważnych obrażeń. 21-latek został ukarany mandatem karnym za kolizję drogową - dodaje.  

 ([email protected] Fot. KPP Limanowa, OSP Łososina Górna)

Koszmarny wypadek o poranku. Samochód rozleciał się na kawałki, droga zablokowana
To naprawdę cud, że nikt nie zginął w porannym wypadku, który wydarzył się w Koszarach koło Limanowej. Osobowe Audi zderzyło się z dostawczym busem należącym do jednej z wielkich firm kurierskich. Siła uderzenia była tak ogromna, że osobówka dosłownie rozleciała się na kawałki. Na miejscu cały czas pracują policjanci. Droga powiatowa jest zablokowana.


Dziękujemy za przesłanie błędu