Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 stycznia. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
27/11/2021 - 16:00

Korzenna: w poniedziałek sesja. Sprawdzamy treść najważniejszych uchwał

Sesja rady gminy podsumowująca to, co wydarzyło się w minionych miesiącach w Korzennej odbędzie się 29 listopada, w poniedziałek, o godzinie 13. Radni będą obradować w Domu Kultury w Mogilnie. Sprawdziliśmy, co jest przedmiotem najważniejszych uchwał.

Czytaj też: Trwa odbudowa mostu w Korzennej. Powódź odcięła mieszkańców od drogi

Już niebawem posiedzenie radnych gminy Korzenna. Porządek obrad przedstawił Szymon Semla, przewodniczący rady gminy. Oprócz sprawozdania wójta z działalności w okresie między sesjami Leszek Skowron przedstawi także informację na temat złożonych oświadczeń majątkowych.

Radni zdecydują o wyrażeniu zgody na sprzedaż w trybie bezprzetargowym kilku nieruchomości, podejmą także uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy.

Samorządowcy będą zmieniać uchwałę w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Gminy Korzenna i przyjęcia jej statutu. Zatwierdzą także wniosek o wsparcie ze środków funduszu rozwoju mieszkalnictwa.

Oprócz tego spodziewamy się budzących najwięcej emocji interpelacji, wolnych wniosków i zapytań. Poniedziałkowa sesja będzie jedną z ostatnich, jakie odbędą się w Korzennej w tym roku.

Zachęcamy do oglądania obrad radnych w serwisie sądeczanin.info. Po zakończeniu posiedzenia transmisja będzie dostępna w zakładce ”archiwum nagrań”. Z ”Sądeczaninem” zawsze jesteś na bieżąco! (k.kos@sadeczanin.info, fot. archiwum UG Korzenna)Dziękujemy za przesłanie błędu