Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
13/07/2019 - 19:35

Konna Łabowa: Michał.... głos zawodów w Łabowej [FILM, ZDJĘCIA]

Bez niego nie odbyłyby się żadne zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody, organizowane w ciągu ostatnich trzech lat, nie tylko na Sądecczyźnie. To dzięki niemu zawodnicy skaczą tak wysoko i przemierzają parkur z niesamowitą prędkością. To dzięki niemu publiczność szaleje dopingując swoich faworytów.

Pan Michał był również komentatorem zawodów jeździeckich w skokach przez przeszkody, które odbyły się kilka dni temu w stajni rajdowo-terenowej Beskid w Łabowej. Zawody te objął patronatem medialnym miesięcznik "Sądeczanin".

- Towarzyszę swoim głosem każdym zawodom jeździeckim już trzeci rok. - powiedział portalowi "Sądeczanin" Michał - W pierwszym roku były to dwa konkursy, natomiast od tamtego roku jestem na każdym z nich.

Michał opowiedział nam również o emocjach, jakie podczas zawodów malują się na twarzy każdego z zawodników, które idealnie widać z budki sędziowsko - komentatorskiej. Każdy wyraz twarzy jest inny. Czasami mimika doprowadza do śmiechu.

Innym razem sędziowie wraz z Michałem denerwują się razem z uczestnikami zawodów.

Zapytany przez naszą reporterkę Honoratę Berdychowską, czy odnosi wrażenie, że w jakiś sposób jego głos pomaga załagodzić stres związany ze startem, przyznał jej rację.

- Mam nadzieję, że tak się dzieję - stwierdził komentator. - Zawsze staram się zawodnikom pomóc.

Chcesz dowiedzieć się, czy Michał i sędziowie mają swoich faworytów, czy dopingują im bardziej niż pozostałym? Koniecznie obejrzyj materiał filmowy.

Justyna Hejmej, fot. Justyna HejmejDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)