Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 28 września. Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
15/01/2020 - 10:45

Konkurs fotograficzny „Zima rządzi”: kto został zwycięzcą? Może to Ty [ZDJĘCIA]

Kto uwiecznił najpiękniejszą zimę na początku kapryśnej zimy w regionie? Wszystko jasne. Kolejną nagrodę w konkursie fotograficznym Sądeczanina „Zima rządzi” otrzymała Monika Jasiewicz za cykl zdjęć, na którym uchwyciła zimę w pełnej krasie.

Konkurs fotograficzny Sądeczanina, bynajmniej nie kończymy. Trwa nadal. Naszych czytelników zachęcamy do przesyłania kolejnych fotografii ilustrujących zimę, choć kapryśną.

Na ogłoszony przez naszą redakcję konkurs napłynęło w ostatnich tygodniach mnóstwo pięknych zdjęć. Konkursowa komisja miała naprawdę twardy orzech do zgryzienia, aby wyłonić najlepszą fotografię z wszystkich, które zostały nadesłane.

Konkursowe jury obradujące pod przewodnictwem Piotra Droździka, znanego sądeckiego artysty fotografika wyłoniło zwyciężczynię. Nagroda, jaką nasza redakcja miała do rozdysponowania trafi do rąk Moniki Jasiewicz. Serdecznie gratulujemy.

- Pani Monika uchwyciła przepiękną zimę na początku bardzo kapryśnej w tym roku zimy – mówi Piotr Droździk, przewodniczący konkursowej komisji. – W fotografii liczy się miejsce i czas. Ona, właśnie znalazła się w odpowiednim miejscu i czasie. Złapała cudowną zimę z olbrzymią ilością śniegu, co od kilku lat jest naprawdę rarytasem.

Ale to jeszcze nie koniec. Bardzo dobrych zdjęć było tyle, że komisja postanowiła uhonorować jeszcze dwie osoby, które odważyły się podzielić z naszą redakcją i innymi Czytelnikami swoimi efektami pracy fotograficznej.

Nagrody niespodzianki trafią do: Piotra Gaborka za cykl zdjęć z drona, a także Bogusława Jabłońskiego za cykl zdjęć.

- Na uhonorowanie zasługuje także dwóch autorów: Piotr Gaborek oraz Bogusław Jasiński – dodaje przewodniczący jury. – Ten pierwszy wykonał przepiękne zdjęcia z góry – z drona. Drona można w tej chwili kupić stosunkowo niedrogo, ale nie każdy umie nim latać i nie każdy potrafi nim robić zdjęcia. Piotr Gaborek zrobił cudne zdjęcia Nowego Sącza, Grybowa i innych miejscowości. Widać na nich może odrobinę zimy. Rzuca się w oczy to cudowne skontrastowanie ciepłych żółtych barw z zimnym kolorem zimy. Wyróżniły się także zdjęcia wykonane przez Bogusława Jabłońskiego. On wykonał cudne, nastrojowe zdjęcia wprowadzające nas w nastrój przedzimia.

Zwyciężczyni, autorom wyróżnionych zdjęć serdecznie gratulujemy, jak również pozostałym autorom, którzy przesłali do naszej redakcji zimowe fotografie.

Zwyciężczyni - Monika Jasiewicz otrzymuje od portalu Sądeczanin nagrodą - voucher na dwie osoby do Restauracji LEMON w Gródku n ad Dunajcem. Imienna miła dla podniebienia nagroda będzie czekała na zwyciężczynię w Recepcji (głównej) Hotelu Lemon w Gródku n/Dunajcem. Voucher do odbioru do końca lutego 2020.

Wyróżnionych - Piotra Gaborka i Bogusława Jasiewicza zapraszamy do naszej redakcji - działu marketingu (ul. Barbackiego 57po odbiór upominków – niespodzianek.

[email protected], Fot. Monika Jasiewicz, Piotr Gaborek i Bogusław Jasiewicz.

Konkurs fotograficzny „Zima rządzi”: kto został zwycięzcą? Może to Ty
Kto uwiecznił najpiękniejszą zimę na początku kapryśnej zimy w regionie? Wszystko jasne. Kolejną nagrodę w konkursie fotograficznym Sądeczanina „Zima rządzi” otrzymała Monika Jasiewicz za cykl zdjęć, na którym uchwyciła zimę w pełnej krasie.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe