Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 lutego. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
23/05/2019 - 22:45

Kolejny samochód widmo. Czy i tym razem znajdzie się właściciel?

Historia zgłoszonego nam samochodu, który od kilku miesięcy stoi bez ruchu w Starym Sączu znalazła szczęśliwy finał, bo odezwał się właściciel. Minęły trzy dni i otrzymaliśmy kolejne zdjęcia wraku, tym razem z Nowego Sącza.

Od czytelnika dostaliśmy fotografie auta stojącego przy ulicy Zielonej już bardzo długo. Nasz informator twierdzi, że pojazd jest tam od czasu, kiedy najwyższy budynek kompleksu Wyższej Szkoły Biznesu jeszcze funkcjonował. Trzeba przyznać, że było to kilka lat temu.

Czarny samochód posiada tablicę rejestracyjną umieszczoną za tylną szybą. Wskazuje ona na to, że właściciel pojazdu pochodzi z powiatu kamiennogórskiego, czyli z województwa dolnośląskiego. Długość postoju w tym miejscu samochodu może świadczyć, że jego posiadacz wrócił już do siebie.

W sprawie auta ze Starego Sącza udało się odnaleźć właściciela. Mamy nadzieję, że podobnie będzie i w tym przypadku, dzięki czemu wrak samochodu zostanie usunięty. Nie napawa optymizmem w tym temacie jednak fakt, że to auto zarasta roślinnością, ma na sobie ślady wandalizmu i posiada taśmę bezpieczeństwa.

MŚ ([email protected]). Fot. CzytelnikDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020