Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 marca. Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
19/03/2023 - 13:25

Kolejna droga w Gorlicach idzie do remontu! Kierowcy, uważajcie na utrudnienia

Prace na drogach oznaczają, że zwykle podróżowanie zajmuje nam dużo więcej czasu. Wiele się pod tym kątem dzieje ostatnimi czasy w całym regionie. Niebawem ruszają kolejne. Kierowcy znowu musza się liczyć z utrudnieniami.

Remonty dróg na Sądecczyźnie

Wiele dróg w całym regionie jest w ostatnim czasie remontowanych. Prace prowadzone są m.in. w Nowym Sączu, o czym doskonale wiedzą podróżujący przez miasto kierowcy. Drogowcy są cały czas obecni m.in. na ulicach Nawojowskiej, Alejach Piłsudskiego, Grodzkiej czy Freislera.

Prace prowadzone są jednak również poza miastem. Modernizowana jest m.in. droga powiatowa Nowy Sącz – Cieniawa. Przypomnijmy, że w środę (22 marca) 700 metrowy odcinek w Mszalnicy będzie zamknięte. Więcej zobaczysz TUTAJ.

Prace w Gorlicach

W cierpliwość będą się musiały także uzbroić osoby jeżdżące przez Gorlice. Tamtejszy Urząd Miasta właśnie poinformował o utrudnieniach. Od poniedziałku (20 marca) rusza remont ulicy Pod Lodownią. - Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na oznakowanie w tym rejonie. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość – przekazuje gorlicki Urząd Miasta.

Jak już pisaliśmy, niebawem rozpoczną się również prace na terenie powiatu gorlickiego. Do tamtejszych samorządów trafi łącznie prawie 3,6 miliona złotych z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.  W planach jest remont drogi gminnej w Rożnowicach (gmina Biecz), Uściu Gorlickim, Bobowej, Siedliskach (gmina Bobowa) i Dominikowicach (gmina Gorlice). Ponadto, przebudowywana będzie także droga powiatowa Jankowa - Lipniczka. ([email protected], fot.: UM Gorlice, ES/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu