Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
11/01/2024 - 15:10

Kolejna atrakcja dla turystów tuż pod Nowym Sączem! Widoki są cudowne [ZDJĘCIA]

Uroki Sądecczyzny i otaczających nas gór są niezwykłe. Teraz będziemy je mogli podziwiać również z Wojciechowej Góry w Siołkowej. Pojawił się tutaj specjalny punkt widokowy, obejmujący swoim zasięgiem całą okolicę.

Nowa atrakcja turystyczna w gminie Grybów

Wieże widokowe są w ostatnim czasie prawdziwym hitem. Cały czas widzimy je w coraz to nowszych miejscach regionu. Niedawno otwarta została na górze Kamionna. To jednak nie koniec. Równie ciekawa inwestycja powstała w gminie Grybów.

W tym przypadku mamy do czynienia z punktem widokowym. Znajduje się na Wojciechowej Górze w Siołkowej. Wyposażony jest w specjalną lunetę, która pozwala podziwiać piękne krajobrazy całej okolicy.

Punkt widokowy w Siołkowej i piękne krajobrazy

- Ze szczytu góry rozpościera się wspaniała panorama okolic z widokiem na Beskid Niski i Sądecki, pasmo Radziejowej, Pogórze Rożnowsko-Ciężkowickie oraz Lubań. Przy dobrej pogodzie widoczne są Gorce, Pieniny i Tatry - informuje Urząd Gminy Grybów.

Uroki Sądecczyzny i Podhala można stąd podziwiać zarówno latem, jak i zimą. Śnieg dodaje jeszcze bardziej niepowtarzalnego klimatu. Obok punktu widokowego mamy również wielki krzyż.

Urząd gminy Grybów przekazuje, że pomysłodawcami całego przedsięwzięcia byli mieszkańcy Siołkowej - Krzysztof Bochenek i Agnieszka Trybowska. Atrakcja jest już dostępna dla odwiedzających. ([email protected], fot.: Piotr Gaborek/ Urząd Gminy Grybów)

Punkt widokowy w Siołkowej
Uroki Sądecczyzny i otaczających nas gór są niezwykłe. Teraz będziemy je mogli podziwiać również z Wojciechowej Góry w Siołkowej. Pojawił się tutaj specjalny punkt widokowy.


Dziękujemy za przesłanie błędu