Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
16/01/2024 - 16:20

Kolej na Festiwal Biegowy! Wszystkie drogi prowadzą do Piwnicznej-Zdrój

Sądecczyzna jest pełna pięknych i urokliwych miejscowości. Jeśli w czasie Festiwalu Biegowego zatrzymacie się na nocleg w jednej z nich, to nie musicie się martwić o dojazd do Piwnicznej. Pociągi kursują do samego Miasteczka Biegowego!

Zimowy Run Challenge

Zima zimą, ale trening biegowy sam się nie zrobi. Wręcz przeciwnie. Sportowcy kształtują swoje charaktery trenując też w trudnych warunkach pogodowych. Przypominamy, że każdy może wziąć udział w specjalnym wyzwaniu - Zimowym Run Challenge.

W poprzednim tygodniu najlepsze dystanse wykręcili użytkownicy: Aga T-K (ponad 172 km), Janusz Gawron (ponad 118 km) i Rafał Sułkowski (ponad 116 km). Na bieżąco mamy również podgląd na ostatnią aktywność na stronie Festiwalu Biegowego. Każdy może dołączyć do wyzwania. Więcej TUTAJ.

Niektórzy biegają żeby utrzymywać formę, a inni przez cały rok przygotowują się do sportowego święta, jakim jest Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdrój. W tym roku potrwa od 6 do 8 września w Piwnicznej-Zdroju i jak zawsze będzie pełen atrakcji.

Kolej na Festiwal Biegowy

Dzięki bogatej ofercie, każdy bez najmniejszego problemu znajdzie tutaj odpowiedni dla siebie dystans. Dodatkowego uroku dodają wydarzenia towarzyszące, jak Festiwal Smaku czy Festiwal Lachów i Górali.

Warto pamiętać, że jeśli chcecie zatrzymać się w innej urokliwej miejscowości Sądecczyzny, to nie musicie się martwić o dojazd do Piwnicznej. Pociągi kursują regularnie wprost do dworca przy Miasteczku Biegowym na Nakle. Przejazdy mamy co godzinę z Muszyny i co dwie godziny z Krynicy-Zdrój. Bilety możesz kupić na stronie Polregio oraz na stronie Intercity.

Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że wybierając kolej, wysiądziesz na urokliwej i zabytkowej stacji w Piwnicznej-Zdrój. Festiwal Biegowy to niezapomniana przygoda, kontakt z pięknem natury, niezapomniane widoki i dawka adrenaliny! 

O nocleg również możesz być spokojny. Miejsc do wyboru jest bardzo dużo. Jeśli zatem nie ma Was jeszcze na liście startowej, koniecznie się zarejestrujcie. Możecie to zrobić TUTAJ. Czeka na Was fantastyczna przygoda. ([email protected], fot.: Zwiedzanie Przez Bieganie/ Festiwal Biegowy)Dziękujemy za przesłanie błędu