Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
21/09/2019 - 18:25

Kobieta i dziecko w aucie a sprawca stłuczki zwiał. Teraz policja szuka świadków

Stary Sącz. 20 wrzesień, godzina 14.30. Na rondzie Jana Pawła II kierowca bmw włącza się „na chama” do ruchu i uderza w tył citroena berlingo, w którym podróżuje kobieta z małym dzieckiem. Sprawca ucieka a teraz policja szuka świadków zdarzenia.

Zobacz też: Paszyn – zderzenie ciężarówki z osobówką na krajówce

Jak nas poinformowali policjanci z Komisariatu Policji w Starym Sączu skutki kolizji były na szczęście niewielkie. Kobieta i jej dziecko nie donieśli obrażeń, ale nie zwalnia to z odpowiedzialności sprawcy zamieszania, który zamiast zainteresować się czy dwójka podróżująca bmw jest cała i zdrowa po prostu uciekł.

Zobacz też: Stary Sącz i Mostki - samochód skosił drzewo. Co z kierowcą?

Na szczęście kobieta zdążyła zapamiętać część rejestracji samochodu pirata, co w połączeniu z marką auta i jego kolorem prędzej czy później pozwoli na namierzenie kierowcy. Dodatkowo policja chce zapoznać się z zapisem z monitoringu z pobliskich firm, ale jednocześnie apeluje do świadków zdarzenia, by pomogli w ujęciu sprawcy. Wiele pojazdów ma zainstalowane rejestratory. Tym samym jest spora szansa za zebranie treściwego materiału dowodowego.

Jeśli macie informacje, które pomogą w wymierzeniu sprawiedliwości zgłoście je w najbliższej jednostce policji. Tym bardziej, że poszkodowana podejrzewa, że sprawca był nietrzeźwy.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu