Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
26/08/2022 - 18:45

Kiedy doczekamy się remontu ul. Nawojowskiej od skrzyżowania z ul. Rejtana do ul. Królowej Jadwigi?

Jak już pisaliśmy od kilku miesięcy trwa kapitalny, kompleksowy remont bardzo zniszczonej ulicy Nawojowskiej w Nowym Sączu. Czytelnik zwrócił się do naszej redakcji z prośbą o ustalenie, kiedy zostanie przeprowadzony remont tej ulicy na odcinku od ul. Rejtana do ulicy Królowej Jadwigi (od skrzyżowania do skrzyżowania)?

Przypomnijmy, że ulica Nawojowska jest remontowana etapami. Obecnie pracami został objęty długi odcinek - od skrzyżowania z ulicą Królowej Jadwigi do skrzyżowania z ul. al. Piłsudskiego.

Kiedy remont - od ul. Rejtana do ul. Kr. Jadwigi?

Jeden z naszych czytelników – mieszkaniec Nowego Sącza zapytał, kiedy zostanie przeprowadzony remont ulicy Nawojowskiej od skrzyżowania z ulicą Rejtana do skrzyżowania z ulicą Królowej Jadwigi?

- Dalej nic nie wiadomo o odcinku ulicy Nawojowskiej - od ul. Rejtana do Królowej Jadwigi – pisze nasz czytelnik. - Przecież to też jest Nawojowska! Kiedy napiszecie o terminie remontu tego odcinka?

Zapytaliśmy w biurze prasowym Urzędu Miasta w Nowym Sączu, kiedy i na tym odcinku ulicy Nawojowskiej pojawi się ciężki sprzęt

Okazuje się, że odcinek, o który pyta nasz Czytelnik planowany jest do remontu w końcowym etapie modernizacji ulicy Nawojowskiej.

- Rozpoczęcie prac na ostatnim odcinku ulicy Nawojowskiej zaplanowane jest na początek roku 2023 – informuje Mariusz Smoleń, kierownik Referatu Komunikacji Społecznej Wydział Komunikacji Społecznej i Kultury Urząd Miasta Nowego Sącza. - Najprawdopodobniej będzie to styczeń. Wszystko jednak będzie zależało od warunków atmosferycznych. Warto przypomnieć, że roboty, to nie tylko wymiana nawierzchni, ale kompleksowa przebudowa wraz z wymianą podbudowy ulicy, przełożeniem instalacji itp.

Kiedy koniec remontu ul. Nawojowskiej?

Przypomnijmy, że zakończenie remontu ul. Nawojowskiej planowane jest na czerwiec 2023 roku

[email protected], fot. IM.Dziękujemy za przesłanie błędu