Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 czerwca. Imieniny: Aliny, Anety, Benona
08/12/2014 - 14:13

Katarzyna Krzeszowska gratuluje nowej Miss Polski 2014

Ewa Mielnicka zdobyła wczoraj koronę miss podczas ogólnopolskiej imprezy, po raz pierwszy organizowanej w Krynicy-Zdroju. Nowa królowa ma 22 lata i pochodzi z Ostrołęki. Do jednego z jej licznych zadań będzie należało reprezentowanie Polski podczas wyborów Miss Świata.
Miss Polski 2012, Katarzyna Krzeszowska, była gospodynią ostatniego spotkania Ewy Mielnickiej z mediami. Paniom towarzyszyła również czwarta wicemiss, Weronika Marzęda.

Jesteśmy w pięknej Krynicy i mam nadzieję, że Kasia będzie nas tu gościć nie tylko w tym roku, a edycje konkursu będą się powtarzać w następnych latach. Wygrana to dla mnie ogromny zaszczyt. Mam nadzieję, że przez ten rok pokażę się z jak najlepszej strony i ten rok wszyscy będą dobrze wspominać – mówi Ewa Mielnicka.

Miss Polski to konkurs, który stawia nie tylko na piękno, ale pomaga rozwijać się i ujawniać swoje predyspozycje. Pomaga w przyszłej pracy zawodowej. Podczas trzech zgrupowań uczyłyśmy się jak poruszać się po scenie, pięknie prezentować, a wraz z Fundacja Humaneo ćwiczyliśmy podczas różnych warsztatów – dodaje.

Miss Polski 2014 stała się również ambasadorką Szkoły Bezpiecznej Jazdy – w nagrodę otrzymała volkswagena lupo. Nie tylko Ewa Mielecka odniosła sukces podczas minionego weekendu. 25. finał Miss Polski i Miss Supernational w Krynicy-Zdroju to dobra promocja dla sądeckiego kurortu. 

Przypomnijmy w hali widowiskowo-sportowej w Krynicy-Zdroju triumfowała Ewa Mielnicka, I wicemiss została Agnieszka Wasilewska, II – Kamila Wasilewska, III – Natalia Łukaszewska, IV – Weronika Marzęda. Finałową galę poprowadzili: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Popielewicz i Zygmunt Chajzer. Na żywo transmisję przeprowadziła TV Polsat.

(JB)
Fot. JB


Dziękujemy za przesłanie błędu