Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 lutego. Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
04/01/2018 - 22:20

Kapela Ciupaga już dzisiaj zaprezentuje najnowszy singiel!

Kapela z Łącka już dzisiaj zaprezentuje nowy singiel. Jak się dowiedzieliśmy muzycy wystąpią na antenie radiowej Jedynki Polskiego Radia oraz w programie TVP „Hallo Polonia”.

O premierze poinformowała nas managerka zespołu. - Kapela Ciupaga w dniu 5 stycznia o godzinie 13:15, zaprezentuje swój nowy singiel na antenie Jedynki Polskiego Radia. Również tego samego dnia zespół wystąpi na żywo w programie TVP: Hallo Polonia. O godzinie 22:30 zacznie się wywiad w studio oraz prezentacja nowego singla - powiedziała Karolina Mańkowska w rozmowie z portalem 'Sądeczanin".

W pierwszy dzień świąt informowaliśmy, że kapela Ciupaga na swój muzyczny sposób składa życzenia. „Wesołych Świąt bez względu na to, gdzie one są. Wesołych Świąt, wysyłamy do Was stąd”, tak rozbrzmiewały słowa refrenu wyjątkowej, świątecznej piosenki od kapeli z Łącka.

Dlaczego to były właśnie takie słowa i przekaz? - Wesołych Świąt "Gdziekolwiek jesteś". Kochani w ten wyjątkowy i magiczny wieczór, prosto z serca oddajemy w Wasze ręce kolędę, która została napisana z myślą o Was . Dedykujemy ją wszystkim spędządzającym święta w gronie rodzinnym oraz tym, którym z różnych powodów nie będzie to dane. Podsyłacie kolędę Waszym bliskim niech wiedzą, że mimo odległości Was dzielącej, myślami jesteście z nimi blisko przez cały czas - dowiedzieliśmy się od członków zespołu Ciupaga. 

MŚ ([email protected]). Fot. YouTubeDziękujemy za przesłanie błędu