Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
06/07/2019 - 20:45

Kamionka Wielka: wójt ma zastępcę. Kto to? Tu Was zaskoczymy

Wójt gminy Kamionki Wielkiej Andrzej Stanek ma w końcu swojego zastępcę. Nie wice wójta, ale sekretarza. Została nim i tu Was zaskoczymy. Podobnie jak burmistrz Dariusz Chorużyk z Piwnicznej -Zdroju Andrzej Stanek skorzystał z rotacji na stanowiskach w Urzędzie Miasta Nowego Sącza.

Zobacz też: Piwniczna-Zdrój: Jest pierwiastek żeński. A co z byłym sekretarzem?

- 4 lipca w wyniku zakończonej procedury konkursowej stanowisko Sekretarza Gminy objęła Małgorzata Antkiewicz-Wójs.  Nowa sekretarz ma  21-letnie doświadczenie zawodowe w administracji samorządowej. Pracowała w Urzędzie Miasta Nowego Sącza,  w tym  przez 12 lat pełniła funkcję Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Nowym Sączu. Ukończyła studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na Wydziale Prawa i Administracji, uzyskując tytuł mgr prawa. W ubiegłym roku w październiku została uhonorowana przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji „Odznaką honorową za zasługi dla samorządu terytorialnego” – informuje wójt gminy Kamionka Wielka Andrzej Stanek.

Zobacz też: Kamionka Wielka skazana na MPK i drakońską podwyżkę?

Nowa sekretarz zastąpiła na tym stanowisku Krystynę Homoncik. – Do jej zadań będzie należało organizowanie pracy Urzędu i zapewnienie sprawnego funkcjonowania tej instytucji.  W razie nieobecności Wójta będzie wykonywać czynności związane z  kierowaniem urzędem – wyjaśnia wójt.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sądeczanin. / UM w NSDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)