sadeczanin.info

Kamionka Wielka: remiza OSP w Boguszy jest już zmodernizowana
Kamionka Wielka: remiza OSP w Boguszy jest już zmodernizowana
Kamionka Wielka: remiza OSP w Boguszy jest już zmodernizowana
Zakończyły się już prace przy modernizacji energetycznej siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej w Boguszy w gminie Kamionka Wielka. Budynek jest bardziej funkcjonalny, cieplejszy a przez to oszczędniejszy w użytkowaniu.
Kamionka Wielka: remiza OSP w Boguszy jest już zmodernizowana
Kamionka Wielka: remiza OSP w Boguszy jest już zmodernizowana
Kamionka Wielka: remiza OSP w Boguszy jest już zmodernizowana
Kamionka Wielka: remiza OSP w Boguszy jest już zmodernizowana
Kamionka Wielka: remiza OSP w Boguszy jest już zmodernizowana
Reklama

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone