Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 20 kwietnia. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
11/07/2021 - 11:40

Kamionka Wielka: rachmistrzowie działają dziś mobilnie. Spisz się

Dziś ukłon w stronę tych wszystkich mieszkańców gminy Kamionka Wielka, którzy z najróżniejszych przyczyn jeszcze nie wywiązali się z obowiązku udziału w spisie powszechnym. Będzie to można zrobić w mobilnym punkcie na stadionie LKS Skalnik.

Niektórym ciągle po prostu brak czasu, by siąść przed komputerem i odpalić aplikację Narodowego Spisu Powszechnego Ludzi i Mieszkań 2021. Inni – choćby z racji wieku – nie bardzo potrafią korzystać z Internetu i podobnych aplikacji. Jeszcze inni mają problem z zasięgiem. Tyle, że jeśli do 30 września nie wywiążą się z obowiązku udziału w przedsięwzięciu, grożą im kary.

Dlatego, wychodząc naprzeciw mieszkańcom i chcąc im ułatwić to zadanie, gmina Kamionka Wielka zorganizowała mobilny punkt spisowy. Już dziś, czyli w niedzielę 11 lipca w godzinach od 15 do 19, każdy zainteresowany będzie mógł się spisać na stadionie LKS Skalnik w Kamionce Małej i to w bardzo sympatycznych okolicznościach, bo przy okazji udziału w imprezie plenerowej Lato w Dolinie Kamionki.

Akcję będą prowadzić rachmistrzowie a by wziąć udział w akcji wystarczy mieć przy sobie swój numer PESEL oraz numery PESEL pozostałych domowników. ([email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sądeczanin.info - MUW)Dziękujemy za przesłanie błędu