Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lutego. Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty
02/05/2017 - 13:55

Kamil Pierzchała wciąż zaginiony. Rodzina oferuje nagrodę za informacje

Rodzina zaginionego 19-latka Kamila Pierzchały oferuje nagrodę pieniężną za wskazanie miejsca pobytu chłopaka. Jasnowidzowi Krzysztofowi Jackowskiemu nadal nie udało się ustalić miejsca jego pobytu. Jasnowidza poprosili bliscy Kamila.

Przypomnijmy. Zaginionego Kamila Pierzchałę, dziewiętnastolatka mieszkańca gminy Łącko widziano ostatnio w nocy z 21 na 22 kwietnia na parkingu przy punkcie gastronomicznym w Jazowsku. Potem, ale to tylko prawdopodobna wersja wydarzeń – chłopak ruszył do pobliskiego lasu. Od tego czasu nie skontaktował się z rodziną. Jednym ze znaków szczególnych chłopaka jest tatuaż z napisem: wiara gwarancją wygranej.

Zobacz też: - Oddałabym życie za to, żebyś wrócił – mama zaginionego Kamila Pierzchały szuka go na własną rękę

W ślad za sugestiami jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego rodzina Kamila Pierzchały wraz z okolicznymi mieszkańcami i strażakami z OSP w Łącku przeszukiwała teren w okolicach Łazów Brzyńskich i w okolicy osady Romskiej w Maszkowicach. Tropy okazały się fałszywe.

Gdy rozmawialiśmy z sołtysem Jazowska, Grzegorzem Olszewskim, bo tam rzekomo ostatni raz widziano Kamila, ten nie krył obaw. I choć nie bez dumy mówił o zaangażowaniu miejscowych w pomoc w akcji poszukiwawczej, którzy odpowiedzieli na apel rodziny i przeczesywali w piątek okolice dwóch miejsc wskazanych przez jasnowidza, to co do sukcesu akcji jest sceptyczny.

Zobacz też: Zaginął Kamil Pierzchała. Na plecach ma tatuaż z napisem: wiara gwarancją wygranej

– Gdyby to było zwykłe zagniecie, gdyby chłopak zasłabł albo został pobity, to już byśmy coś wiedzieli. Po maksymalnie dwóch, trzech dniach. A minął już ponad tydzień. Oczywiście to nie jest łatwy teren do poszukiwań, ale obawiam się, że odpowiedź może przynieść Dunajec. Pamiętam sprawę z Łącka sprzed kilku lat. Zaginęła tutaj dziewczyna a po jakimś czasie znaleziono ją w jeziorze Rożnowskim. Tam ją zaniósł Dunajec.

Mimo to Olszewski mocno trzyma kciuki, że wbrew racjonalnym przesłankom, chłopak się odnajdzie.

I to wcale nie jest naiwna wersja wydarzeń, bo w marcu 2017 roku donosiliśmy na łamach Sądeczanina.info w publikacji Odnalazła się zaginiona 24-letnia mieszkanka Nowego Sącza. Kobieta jest cała i zdrowa  o sukcesie akcji poszukiwawczej po zaginięciu 24-latki z Nowego Sącza. Kobieta zaginęła 16 marca a 24 marca policja donosiła, że jest cała i zdrowa. Na informacje o jej losie rodzina czekała 8 dni.

Zaginiony Kamil Pierzchała

Zobacz też: Zaginionego Kamila Pierzchałę szuka jasnowidz Krzysztof Jackowski. O pomoc poprosiła rodzina

O sprawie rozmawialiśmy też ze strażakami, którzy zawsze mocno wspierają akcje poszukiwawcze. – Zawsze jest nadzieja, póki nie ma informacji, że chłopak nie żyje, zawsze jest nadzieja – usłyszeliśmy od jednego z nich. Mniej optymizmu przejawiają policjanci. Jeden z dyżurnych przytoczył nawet sprawę, która dotknęła go osobiście. – Jakiś czas temu zaginął mój kolega z Łącka. Okazało się, że utopił się w Dunajcu. Ciało tak się zaczepiło pod wodą, że wypłynęło dopiero po pół roku.

Zobacz też: Czy Kamil się odnajdzie? Rozmawiamy z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim

Czy nagroda pieniężna doprowadzi do przełomu w sprawie?

Raz jeszcze podajemy rysopis Kamila Pierzchały.

Wzrost ok. 170-175 cm, waga ok. 75 kg, atletyczna budowa ciała, krótkie włosy koloru ciemny blond, okrągła twarz.

Znaki szczególne: na plecach tatuaż z napisem „Wiara gwarancją wygranej”.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionego należy przekazywać na numer alarmowy 997 lub (18) 4460777.

Z bliskimi Kamila Pierzchały można skontaktować się pod numerem  570 036 886

ES [email protected] Fot.: Facebook, tkDziękujemy za przesłanie błędu