Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
03/10/2017 - 09:50

Kabaret Neo-Nówka o świecie mężczyzn w Nowym Sączu. KONKURS: wygraj zaproszenie i śmiej się do łez

Są mistrzami ciętej riposty i bawią publiczność do łez. Halą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji już wkrótce zawładnie wrocławski Kabaret Neo-Nówka, który w Nowym Sączu pokaże swój najnowszy program zatytułowany "Kazik sam w domu". Dla naszych czytelników mamy cztery podwójne zaproszenia.

Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W swoim najnowszym programie, jak sugeruje sam tytuł, Neo-Nówka  bierze na warsztat świat mężczyzn.

To niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny,  z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. 

W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu". Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. 
Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Przed sądecka publicznością Neo-Nówka wystąpi w Hali MOSiR  przy ul. Nadbrzeżnej 13 października  o godz. 20.15 Dla czytelników Sądeczanina mamy cztery podwójne zaproszenia.

Kto je od nas otrzyma?

Ci, którzy polubią nasz profil na Facebooku, udostępnią post z informacją o występie kabaretu i najzabawniej uzasadnią dlaczego zaproszenie powinno trafić właśnie do nich. Dwa zaproszenia rozdamy jeszcze w tym tygodniu, kolejne dwa w przyszłym. 

Napiszcie o tym drogą mailową na adres: [email protected] Macie na to czas do 12 października.

Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na opublikowanie swojego imienia i nazwiska na łamach portalu sądeczanin.Info. Zaproszenia będą do odebrania w siedzibie redakcji przy ulicy Barbackiego 57 w godzinach od 8 do 16.

Kto zaproszenia nie zdobędzie, może kupić bilety w cenie 50, 60, 70 zł oraz 85 zł VIP

Indywidualnie bilety do nabycia w sekretariacie Hali MOSiR oarz w Biurze Podróży "Etiuda Travel" (Galeria Trzy Korony)

(m)fot.Neo-Nówka

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Jeden człowiek własnymi rękami zbudował kamienny most. Ta historia ze Znamirowic nad Jeziorem Rożnowskim, mogłaby się stać kanwą dramatu. Słyszeliście o tej historii? Obejrzyjcie nasz reportaż:


Dziękujemy za przesłanie błędu