Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 10 sierpnia. Imieniny: Bianki, Borysa, Wawrzyńca
24/06/2017 - 05:40

Bieg św. Rocha dla Amelki i z fantami z od największych gwiazd sportu

24 czerwca, jak co roku w ostatnia sobotę czerwca odbędzie się VII Charytatywny Bieg Świętego Rocha! połączony z charytatywnym festynem. - W tym roku dochód w całości zarówno z Biegu jak i Festynu zostanie przeznaczony na leczenie 10 letniej Amelki Czarneckiej chorej na ostrą białaczkę – mówi organizator i radny Michał Kądziołka.

- Rozpoczynamy o godzinie 8:00 mszą świętą w zabytkowym kościele świętego Rocha. Od 8:30 do 9:00 odbędzie się rejestracja uczestników od 9:15 start biegów. 

Zobacz też: Bieg św. Rocha. Na sportowo dla Amelki Czarneckiej

- Około godziny 11.00 rozpocznie się uhonorowanie wygranych oraz uroczyste rozpoczęcie festynu podczas którego będzie można wylicytować między innymi koszulkę klubu Termalica Bruk Bet Nieciecza, Wisły Kraków, Arkadiusza Aleksandra, Damiana Zbozień - tegorocznego zdobywcy pucharu Polski, Grzegorza Hedwiga - olimpijczyka, bluzę meczową  Marka Kozioła, piłkę z podpisem Adama Nawałki, Koszulkę Stali Mielec z podpisami zawodników, Olimpii Beskid Nowy Sącz oraz wiele innych cennych przedmiotów. A to wszystko dla Amelki Czarneckiej – wylicza jednym tchem Kądziołka.

Podczas Festynu zostanie uroczyście otwarty Profesjonalny Plac Zabaw  na Osiedlu Dąbrówka.

ES [email protected] Fot.: Michał Kądziołka 

Fanty na bieg św. Rocha
Fot.: Michał Kądziołka


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)