sadeczanin.info

Jedne z najwyżej położonych stacji. To kolejowy skarb!
Dla wielu mieszkańców Sądecczyzny czy Limanowszczyzny to po prostu stara linia kolejowa w Beskidzie. Dla miłośników kolei z całej Polski — prawdziwa legenda. Mało kto zdaje sobie sprawę, że niedaleko Nowego Sącza znajdują się jedne z najwyżej położonych stacji i przystanków kolejowych w kraju.
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!
Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone