Jedne z najwyżej położonych stacji. To kolejowy skarb!Anna Salgut17.05.2026, 19:34Dla wielu mieszkańców Sądecczyzny czy Limanowszczyzny to po prostu stara linia kolejowa w Beskidzie. Dla miłośników kolei z całej Polski — prawdziwa legenda. Mało kto zdaje sobie sprawę, że niedaleko Nowego Sącza znajdują się jedne z najwyżej położonych stacji i przystanków kolejowych w kraju.Jedne z najwyżej położonych stacji są tuż obok nas. To kolejowy skarb!