Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 10 kwietnia. Imieniny: Borysławy, makarego, Michała
22/02/2021 - 11:05

A jednak wypadek! Rowerzysta ranny na skrzyżowaniu Jagiellońskiej z Mickiewicza

Niedawno pisaliśmy, że na skrzyżowaniu ulicy Jagiellońskiej z Mickiewicza nie ma już wypadków odkąd z końcem grudnia 2020 roku stanęła tu sygnalizacja świetlna. Wydawało się, że zakończy to czarną serię wypadków. Tak się jednak nie stało. Dzisiaj rano w tym miejscu doszło do kolejnego nieszczęścia.

Pomimo zamontowanej sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej i Mickiewicza, dzisiaj rano po godzinie dziewiątej znów doszło do wypadku. Samochód potrącił rowerzystę.

Zobacz też Nowy Sącz: feralne skrzyżowanie przestało być czarnym punktem [ZDJĘCIA]

Błyskawicznie na miejsce przyjechała karetka pogotowia ratunkowego i policja. Ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanemu rowerzyście, a następnie zabrali go do szpitala na badania. Nie wiadomo, jak ciężki jest jego stan.

Na ulicy Jagiellońskiej są utrudnienia w ruchu i tworzą się korki. Policjanci ustalają, jak doszło do tego wypadku. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. RG)

Wypadek na ul. Jagiellońskiej. Samochód potrącił rowerzystę
Końcem grudnia 2020 roku na skrzyżowaniu ulicy Jagiellońskiej z Mickiewicza została zamontowana sygnalizacja świetlna. Wydawało się, że montaż świateł zakończy czarną serię wypadków na tym skrzyżowaniu. Tak się jednak nie stało. Dzisiaj rano w tym miejscu doszło do kolejnego nieszczęścia.


Dziękujemy za przesłanie błędu