Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 1 czerwca. Imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada
18/03/2018 - 16:25

Jechała za szybko, wypadła z drogi i staranowała ogrodzenie [AKTUALIZACJA]

Kobieta straciła panowanie nad samochodem, po czym wypadła z drogi w Korzennej i zatrzymała się na ogrodzeniu niszcząc bramę.

Jak do tego doszło? - Było to niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Samochód z niej wypadł i uderzył w bramę ogrodzeniową - powiedział nam dyżurny sądeckiej policji.

Na miejscu niezbędna okazała się pomoc strażaków, aby zabezpieczyć teren i usunąć skutki zderzenia. Prowadzącej auto udało się nie wpaść do rowu, dzięki czemu uniknęła zapewne uderzenia w betonowy przepust.

- Na jezdni był lód, a ja jechałam bardzo wolno - twierdzi kierująca samochodem, która skontaktowała się z redakcją "Sądeczanina". - Absolutnie nie zgadzam się z twierdzeniem, że nie dostosowałam prędkości do warunków na drodze.

- Brama była licha, niewiele trzeba było, że by się rozpadła - dodaje. - Ja nawet nie uszkodziłam reflektorów w aucie. Zamiast pisać, że to moja wina powinniście spytać czy za szkody odpowie firma, która powinna odśnieżyć drogę...

Policja w związku z powrotem zimowej aury apeluje o ostrożność na drogach. - Jest bardzo ślisko, zwłaszcza na trasie z Nowego Sącza do Krynicy. Służby próbują się z tym uporać, jednak ciągle padający śnieg utrudnia im to zadanie - zaapelował przedstawiciel komendy w Nowym Sączu.

MŚ ([email protected]) fot. RGDziękujemy za przesłanie błędu