Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 13 listopada. Imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy
17/06/2019 - 05:45

Jaka będzie pogoda na długi weekend z Bożym Ciałem

Po upałach przyszło upragnione ochłodzenie. Marzymy o „normalnej” pogodzie. Jak będzie? Na początku tygodnia burzowo i deszczowo. A co aura szykuje nam długi czerwcowy weekend i na uroczystość Bożego Ciała?

Poniedziałek wreszcie dał nam odpocząć po kilkudniowych upałach. Termometry w Nowym Sączu pokazywały 25 stopni Celsjusza. Wedle zapowiedzi synoptyków we wtorek w województwach na południowym wschodzie Polski pojawią się słabe i przelotne opady deszczu. W Beskidach mogą występować burze z porywami wiatru do 60-80 km na godzinę.

Czytaj też  Czy przez upały w Nowym Sączu grozi nam wodociągowa katastrofa? 

W środę deszcz na przemian ze słońcem. Temperatura pójdzie w górę. Słupki rtęci na Sądecczyźnie sięgną 27 stopni.

Jaka będzie pogoda na Boże Ciało? Aura nas nie zachwyci. Na procesję lepiej zabrać parasol. Pogodowe mapy pokazują, że będzie bardzo mokro, ale też zaświeci słońce.

Czytaj też Jest więcej pociągów do Piwnicznej i Muszyny. Zdziwicie się dlaczego

Kto bierze od pracy wolne w piątek u już marzy o długim weekendzie z prognozy nie będzie zadowolony. Piątek będzie kolejnym dniem z deszczowo-słoneczną mieszanką. Wróci trzydziestostopniowy upał.  Podobnie będzie w sobotę. Aura zmieni się w niedzielę. Przyjdzie ochłodzenie. Będzie tylko 20 stopni. Poza tym, bez zmian… przelotne opady deszczu.  

[email protected] fot.Jm

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sądeczanin MOTO 2019