Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 5 sierpnia. Imieniny: Emila, Karoliny, Kary
30/10/2019 - 11:35

Kawałki szkła w sklepowym bulionie w proszku. Może macie to w domu

Niedawno była salmonella w popularnej przyprawie, teraz Główny Inspektor Sanitarny wydał kolejne ostrzeżenie, które mrozi krew w żyłach. W sprzedawanym w sklepie bulionie w proszku mogą być… kawałki szkła.

Ta wiadomość może mrozić krew w żyłach. Warzywny bulion w proszku Rapunzel Klare Suppe może zawierać fragmenty szkła, taki komunikat z ostrzeżeniem wydał Główny Inspektor Sanitarny. Partia produktu została wycofana po skardze klienta. Jeśli ktoś z tego właśnie produktu korzysta, niech go lepiej sprawdzi.  Można go zwrócić.

Z informacji przekazanych przez Inspektorat wynika, że chodzi  o Rapunzel Klare Suppe 250 g z datą minimalnej trwałości 18 września  2020 roku. Odpowiedzialna za produkt Rapunzel Naturkost GmbH zdecydowała o wycofaniu całej partii produktu – podaje GIS w komunikacie.

Firma zamieściła specjalną informację skierowaną do konsumentów na swojej stronie internetowej. Odbiorcą produktu w Polsce była firma Bio Planet z Leszna, która sprzedała produkt dalszym odbiorcom w Polsce. Spółka już ich o tym poinformowała i rozpoczęła wycofywanie kwestionowanej partii produktu z obrotu.

[email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)