Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 2 października. Imieniny: Racheli, Sławy, Teofila
18/09/2023 - 13:25

Jak długo potrwa piękne wrześniowe lato na Sądecczyźnie. Synoptycy już to wiedzą

Ostatnie dni kalendarzowego lata nadal będą dosyć ciepłe, z przelotnymi opadami deszczu i burzami. W sobotę zacznie się jesień. Koniec tygodnia może być na Sądecczyźnie bardziej wilgotny, ale wciąż ciepły

Letnia aura na razie nie odpuszcza

Ciepło nie wykazuje oznak rezygnacji, w prognozach pola temperatury co kilka dni widać bowiem kliny ciepła co najmniej do pierwszego tygodnia października – podaje TVN Meteo.

Dużo słońca i temperatura do 26 stopni Celsjusza. Poniedziałkowa aura jest jak marzenie.

Czytaj też To ma być eldorado dla turystów. Znany milioner chce budować u nas w Beskidach futurystyczne schronisko [WIZUALIZACJE] 

We wtorek mocno powieje

Wtorek dla odmiany będzie pochmurny i przelotnie pokropi deszczem. Termometry pokażą 21 kresek. Wiatr słaby i umiarkowany, w rejonach podgórskich okresami dość silny, w porywach do 65 kilometrów na godzinę, z kierunków południowych. Wysoko w górach porywy do 80 km - prognozuje IMGW.

W środę niebo nad Sądecczyzną będzie zachmurzone, ale padać nie powinno. Temperatura znowu pójdzie w górę. Słupki rtęci dotrą do 25 stopni.

Czytaj też Ciarki od tego chodzą po plecach. Jasnowidz Krzysztof Jackowski już to wie

Powrót ciepła

We czwartek się rozpogodzi i synoptycy zapowiadają więcej słońca. Termometry wskażą 26 stopni. Równie ciepło i słonecznie zapowiada się piątek.

Weekend będzie niestety deszczowy. ([email protected]) fot, jmDziękujemy za przesłanie błędu