Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 16 września. Imieniny: Jagienki, Kamili, Korneliusza
22/04/2021 - 11:30

Interwencja Sądeczanina: wiemy już, kiedy Grodzka załata te dziury!

Wracamy do tematu dziurawych a tym samym niebezpiecznych uliczek na osiedlu Millenium administrowanym przez Grodzką Spółdzielnię Mieszkaniową. Wiemy już, kiedy mieszkańcy doczekają się naprawy!

Interwencja Sądeczanina: wiemy już, kiedy Grodzka będzie łatać te dziury!

Do sytuacji, co tu kryć – opłakanej – m.in. na osiedlu Millenium, którą przedstawiliśmy na prośbę mieszkańców w publikacji Może się Grodzka też w końcu obudzi zanim nas te dziury na Millenium wykończą odniósł się wiceprezes GSM Ryszard Jasiński.

- Fotografie i opis przedstawiają tzw. pozimowe ubytki nawierzchni. Jest przygotowany materiał do uzupełnienia tych ubytków, od około miesiąca czekamy na odpowiednie warunki pogodowe. Wg zaleceń producenta powinno być około 15 stopni Celsjusza i kilka bezdeszczowych dni do wyschnięcia miejsc pod łaty, inaczej  materiał zostanie szybko wykruszony kołami samochodów  i dziury pojawią się ponownie – wyjaśnia na wstępie przedstawiciel Grodzkiej.

Interwencja Sądeczanina: wiemy już, kiedy Grodzka będzie łatać te dziury!

Zobacz też: Śmieci są tak drogie, że wolimy w nich mieszkać? Na szczęście są jeszcze ONI

- Tymczasem ostatnie mrozy (ok. - 10 st. ) były ok. 2 tyg. temu, a od tego czasu pogoda jest deszczowa. Zarząd GSM i podległe jednostki organizacyjne postarają się niezwłocznie usunąć opisane niedogodności w możliwie najbliższym odpowiednim okresie  pogodowym (mamy nadzieję, że jeszcze w kwietniu) – brzmi dalsza część emaila.

- Przepraszamy Mieszkańców za utrudnienia i prosimy o cierpliwą wyrozumiałość, mamy nadzieję, że te chwilowe ubytki nawierzchni na niewielkich powierzchniach  nie przesłonią starań i dokonań GSM w ostatniej dekadzie w postaci powszechnie znanych i widocznych wielu kilometrów zmodernizowanych/wyremontowanych dróg osiedlowych oraz wielu hektarów  wyremontowanych i zmodernizowanych ( a także nowych) parkingów i powierzchni utwardzonych, co spotyka się z uznaniem wielu Mieszkańców – podsumowuje Jasiński. (e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ES archiwum sądeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu