Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
09/12/2019 - 16:20

I znowu objazdy. Tym razem na drodze Korzenna – Jasienna – Przydonica

Już jutro, czyli 10 grudnia prowadzone będą prace związane z remontem nawierzchni drogi powiatowej Korzenna – Jasienna – Przydonica. Powiatowy Zarząd Dróg zapowiada zamknięcie drogi a kierowcy będą musieli korzystać z objazdów.

Wspomniana droga będzie zamknięta dla ruchu w godzinach 8. do 16. na odcinku od skrzyżowania z drogą gminną Korzenna – Janczowa – Miłkowa do końca, czyli do skrzyżowania z drogą powiatową Podole Górowa – Łęka.

Objazd wytyczono drogami powiatowymi: Nowy Sącz – Wojnarowa, Korzenna – Miłkowa i Podole Górowa – Łęka lub drogami gminnymi.

Zobacz też: Sobota w Chełmcu z objazdami i to przez Nowy Sącz

W przetargu na remont drogi Korzenna – Jasienna – Przydonica wzięły udział cztery firmy. Właściciel drogi, czyli Powiatowy Zarząd Dróg wybrał na wykonawcę Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe z Dębicy, którego oferta opiewała na ponad 447 tys. zł. W ślad za zawartą umową inwestycja powinna zostać zakończona do 18 grudnia 2019 roku a wykonawca daje 84 miesiące gwarancji na całość prac. Firma ma za zadanie wymieć nawierzchnię drogi oraz wykonać nowe pobocza.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

ES [email protected] Fot.: Google Street ViewDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)