Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
19/08/2022 - 16:30

Groźny wypadek w Nowym Sączu. Samochód potrącił pieszego [ZDJĘCIA]

Na ulicy Krakowskiej w Nowym Sączu, w pobliżu ronda, doszło do wypadku. Samochód potrącił pieszego. Poszkodowany mężczyzna został zabrany do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają, jak doszło do tego nieszczęścia.


Dochodziła godzina piętnasta, jak w Nowym Sączu na ulicy Krakowskiej, w pobliżu ronda, doszło do dramatycznego wypadku. Osobowe Infiniti, na śląskich numerach rejestracyjnych, potrąciło pieszego. Już po chwili na sygnale przyjechało pogotowie ratunkowe i policja. 

Zobacz też Koszmarny wypadek na autostradzie A4. Rozbiła się ciężarówka sądeckiej firmy

Ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanemu mężczyźnie, a następnie przewieźli go do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Nowym Sączu na dodatkowe badania. Mężczyzna był przytomny. Nie wiemy, jak poważne są jego obrażenia. W tej chwili jest badany przez lekarzy w sądeckim szpitalu. 

Na miejscu wypadku cały czas pracują policjanci, którzy ustalają, jak doszło do tego nieszczęścia. Białe Infiniti stoi na rondzie, ale nie utrudnia przejazdu. Jak na razie nie udało nam się dowiedzieć, kto kierował samochodem. 

Zobacz też 72-latek szedł przed siebie bez celu. Szukali go z lądu i powietrza

Na ten moment nie wiadomo także, czy pieszy szedł chodnikiem czy może przechodził na drugą stronę drogi, a jeśli tak to czy robił to na przejściu dla pieszych czy może w innym miejscu. Na te wszystkie pytania próbują teraz odpowiedzieć policjanci, którzy wykonują czynności dochodzeniowe. ([email protected] Fot. RG)Dziękujemy za przesłanie błędu