Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 13 kwietnia. Imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
03/04/2021 - 00:20

Groźny wypadek w Kąclowej. Samochód wylądował na płocie

Tegoroczne święta na długo pozostaną w pamięci kierowców, którzy w piątkowe popołudnie zderzyli się samochodami w Kąclowej. Jeden z pojazdów wylądował na przydrożnym płocie, a osoba, która nim podróżowała, trafiła do szpitala.

O wielkim szczęściu w nieszczęściu mogą mówić osoby, które uczestniczyły w wypadku w Kąclowej. Zderzyły się tam ze sobą dwa samochody – toyota i ford. Do kraksy doszło w piątkowe popołudnie przed godziną osiemnastą.

Zobacz też W Starym Sączu płoną znicze, ale tragiczny wypadek niczego nas nie nauczył

Siła zderzenia była tak duża, że toyota wypadła z drogi, uszkodziła pobliski płot prywatnej posesji i na nim zawisła. Tym autem podróżowały dwie osoby. Obie opuściły samodzielnie auto jeszcze przed przyjazdem służb ratunkowych, ale jedna z nich skarżyła się na ból.  Z kolei ford zatrzymał się na drodze. Jechała nim sama kierująca, która wyszła z tego wypadku bez szwanku.

Już po chwili na sygnale przyjechały straże pożarne, pogotowie ratunkowe i policja. Medycy przebadali poszkodowaną osobę, a następnie zabrali ją do szpitala na badania.

Strażacy ściągnęli toyotę z ogrodzenia na drogę. Przez niespełna godzinę, w tym miejscu były utrudnienia w ruchu, który odbywał się wahadłowo. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. PSP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu