Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 23 listopada. Imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa
11/09/2020 - 14:20

Ewakuacja w urzędzie gminy. Co się stało w Limanowej

Wszyscy pracownicy Urzędu Gminy Limanowa zostali ewakuowani z budynku po tym, jak do urzędu dotarła informacja o podłożonej paczce, w której miał się znajdować toksyczny gaz. Limanowscy policjanci wspólnie ze strażakami sprawdzili cały budynek, ale nie znaleźli żadnej podejrzanej paczki.

Dochodziła godzina 10, jak pracownicy Urzędu Gminy Limanowa zostali poinformowani, że w budynku została podłożona paczka, w której miał się znajdować toksyczny gaz. O sprawie natychmiast zostały powiadomione służby ratunkowe. Już po kilku minutach przed urzędem zaroiło się od strażaków i policjantów. Wszystkie osoby, które w tym momencie znajdowały się w budynku, zostały ewakuowane na zewnątrz, a teren został ogrodzony taśmą.

Jak poinformowała naszą redakcję asp. Jolanta Mól z limanowskiej policji, funkcjonariusze sprawdzili cały budynek, ale nie znaleźli w nim żadnej podejrzanej paczki, w której miałaby się znajdować niebezpieczna substancja. Ktoś prawdopodobnie zrobił sobie głupi żart. Policjanci będą szukać bezmyślnego żartownisia, który odpowie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie. ([email protected] Fot. Paweł Grab TV 28)Dziękujemy za przesłanie błędu