Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
09/12/2021 - 20:00

Energy Nowy Sącz. Energetyczny Sylwester na płycie rynku

Trwają przygotowania do tegorocznego Sylwestra na płycie sądeckiego rynku. Więcej szczegółów o żegnaniu starego 2021 i witaniu nowego 2022 roku zdradził dzisiaj podczas cotygodniowego spotkania z mieszkańcami prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel.

Choć mówiąc o tych przygotowaniach napomknął, że sytuacja covidowa jest ciągle niepewna.

W tym roku w sylwestrowo-noworoczną noc nie będzie na sadeckim rynku występu znanej gwiazdy. A przypomnijmy takie występowały w ubiegłych latach i razem z sądeczanami żegnały stary i witały kolejny nadchodzący rok.

- Spotykamy się na płycie rynku – powiedział prezydent Handzel. Godzina 21 - rozpoczynamy Sylwestra.

Już przygotowywany jest program Energy Nowy Sącz (energetyczny Nowy Sącz). Tegoroczna sylwestrowo-noworoczna oprawa muzyczna na sądeckim rynku będzie niczym innym jak mieszanką energetycznej muzyki.

- Będziemy mieszać różne gatunki muzyki – dodał prezydent. – Pojawi się rap, retro hity, hip – hop, a ci, którzy lubią dico polo też usłyszą swoje ulubione szlagiery.

Tradycyjnie o północy gospodarz miasta złoży mieszkańcom noworoczne życzenia, a już w Nowym Roku zebrani przed ratuszem będą się bawili przy muzyce klubowej. Dla mieszkańców zostanie również zorganizowana loteria fantowa.

Przypomnijmy, że Rada Miasta zgodziła się przeznaczyć na tegoroczną zabawę sylwestrową 70 tysięcy złotych.

i.michalec@sadeczanin .info, fot. IM.
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu