Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
18/08/2019 - 06:00

Dziś zawody konne w Tyliczu. Radość przyćmiona atakiem koniokradów

W Tyliczu dziś kolejne zawody cyklu II Sądeckiego Turnieju Jeździeckiego. To kolejne święto ludzi kochających konie. Niestety, radość w Farmie Lama będzie przyćmiona atakiem koniokradów, którzy z ogrodzonego pastwiska w Kurowie wyprowadzili siedem koni, w tym źrebię. Przeraża, że konie mogli ukraść, by sprzedać je do rzeźni...

Zapewne wiele rozmów w Tyliczu poświęconych będzie kradzieży koni z Klimkówki. Czy policja odnajdzie je zanim spotka je coś złego? Jeśli coś widzieliście, coś wiecie, dajcie znać, nim będzie za późno.

W Farmie Lama w Tyliczu odbędą się dzisiaj kolejne zawody wpisane w cykl pn. II Sądecki Turniej Jeździecki. Za nami już zawody, które odbyły się w stajni MON Reve w Nowym Sączu oraz w stajni terenowo - rajdowej Beskid w Łabowej. Teraz przyszła kolej na Tylicz i Farmę Lama.   

Zawodom patronuje oczywiście miesięcznik "Sądeczanin". Gwarantujemy, że nie będzie to czas stracony. Właściciele tego ośrodka powitają dzisiaj kilkudziesięciu zawodników. Dla nich i dla wspaniałej, jak zawsze publiczności zostały przygotowane trzy konkurencje skokowe: mini LL do 50 cm, LL do 70 oraz L do 80 cm.

Ramowy program zawodów

  • godz. 9 - prezentacja koni
  • godz. 10 - rozpoczęcie startów
  • godz. 15  - wręczenie nagród

Atrakcje:

  • Od godz. 17 muzyka na żywo
  • Mini zoo
  • Domowe jedzenie.

Serdecznie zapraszamy do Tylicza. Jak dojechać? Ekologiczna Farma Lama znajduje się 7 km od Krynicy - Zdroju.

[email protected], fot. HB - zdjęcie ilustracyjne.Dziękujemy za przesłanie błędu