Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 1 czerwca. Imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada
01/04/2020 - 23:20

Dzięki wam przekazaliśmy już ponad 300 obiadów personelowi sądeckiego SOR

Dzięki wam przekazaliśmy dzisiaj kolejny pyszny obiad personelowi medycznemu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Nowym Sączu. Nasza akcja trwa już ponad dwa tygodnie, a pieniędzy na założonej przez nas zrzutce z każdym dniem przybywa. Jakby tego było mało, codziennie dzwonią do nas właściciele kolejnych restauracji, pizzerii i punktów gastronomicznych, którzy chcą przyłączyć się do akcji. Dziękujemy!


Nasza akcja "Ufunduj posiłek dla personelu medycznego w Nowym Sączu" coraz bardziej się rozkręca. Z każdym dniem kwota na zrzutce rośnie. Do tej pory wspólnymi siłami udało się uzbierać aż 10 201 złotych. Kwoty o różnej wartości - od złotówki do nawet 1000 - wpłaciły 142 osoby.

Zobacz też #pomagajzsądeczaninem Ufunduj posiłek dla personelu medycznego w Nowym Sączu

To dzięki wam, z tych pieniędzy zakupiliśmy dzisiaj pyszne posiłki w restauracji "Kuchnia Babci Heleny", które następnie przekazaliśmy pielęgniarkom, ratownikom medycznym, salowym i lekarzom z sądeckiego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. W ten sposób chcemy się im odwdzięczyć za ich ciężką, sumienną pracę, w walce z koronawirusem.

Każdego dnia kupując obiady dla personelu medycznego, wspieramy również lokalne restauracje, pizzerie i punkty gastronomiczne, które znajdują się teraz w bardzo trudnej sytuacji finansowej.

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu