Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 9 grudnia. Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława
21/11/2021 - 10:15

Drogowcy znów zamkną odcinek powiatówki. Sprawdźcie objazdy

Prace przy remoncie drogi powiatowej Berest – Mochnaczka Wyżna są już na finiszu, ale już jutro, czyli w poniedziałek 22 listopada znów muszą zamknąć jej odcinek.

Drogowcy znów zamkną odcinek powiatówki. Sprawdźcie objazdy

Przypomnijmy na wstępie, że całość inwestycji obejmuje wymianę nawierzchni na odcinku od skrzyżowania z drogą gminną do miejscowości Izby do granicy miejscowości Czyrna i Mochnaczka Wyżna (do zakrętu na Łosie), ale z wyłączeniem odcinków zmodernizowanych wcześniej i mostu w Czyrnej. Most, jak tylko gazownicy przełożą gazociąg, będzie przebudowany osobno – powstanie zupełnie nowa konstrukcja, która jest już właśnie projektowana. Dodatkowo drogowcy wzmocnią pobocza.

Zobacz też: Gdzie nie będzie prądu? Część Sądecczyzny czekają wieczory przy świecach

Finiszując z robotami drogowcy będą musieli znów zamknąć docinek dla ruchu liczący sobie około 800 metrów odcinek od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 981. Prace będą prowadzone w godzinach od 8 do 16.

Na czas robót można korzystać z objazdu drogą krajową nr 75 i drogą wojewódzką nr 981. Ważne – jeśli pogoda nie będzie sprzyjać, termin wykonania prac może się zmienić. ([email protected] Fot.: ilustracyjne pixabay.com)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu