Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lipca. Imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima
08/11/2019 - 15:00

Drogowcy zamykają granicę Sądecczyzny i gorlickiego. Będą objazdy

Jeśli aura będzie sprzyjać na zlecenie właściciela, czyli Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Sączu drogowcy już 12 listopada wejdą z robotami na drogę powiatową Ropa - Gródek - Biała Niżna zaraz przy granicy z powiatem gorlickim. Jakie to będzie miało konsekwencje dla kierowców?

Prace – w założeniu – być prowadzone przez dwa dni – 12 i 13 listopada. Dlatego w godzinach od 6. do 17. Wyłączony będzie z ruchu na odcinku 1,5 km w gminie Grybów od granicy powiatów nowosądeckiego i gorlickiego do Białej Niżnej. Wykonawca będzie remontował nawierzchnię.

Objazd wytyczono drogą krajową nr 28 i drogą wojewódzką nr 981.

Zobacz też: Objazdy na drodze Trzetrzewina- Podrzecze

W razie niesprzyjających warunków pogodowych termin zamknięcia drogi może ulec zmianie.

Wykonawcą prac będzie wrocławska firma STRABAG. Przy czym ważne jest to, że prace przewidziane na 12 i 13 listopad to tylko wycinek większego przedsięwzięcia obejmującego kompleksową modernizację wspomnianej powiatówki. Termin wykonania całości prac opiewających na 2 mln 831 tys. zł wyznaczono na 30 czerwca 2020. O kolejnych utrudnieniach będziemy informować na bieżąco. Kolejna ważna informacja – STRABAG daje aż 84 miesięcy gwarancji na wykonane przez siebie zadanie.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ilustracyjne archiwum sadeczanin.info Dziękujemy za przesłanie błędu