Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 maja. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
09/06/2023 - 11:50

Droga krajowa 28 w Ptaszkowej zablokowana. Na miejscu są straże i policja

Kierowcy! Trasa między Nowym Sączem a Grybowem w tej chwili jest zablokowana w obu kierunkach. Na drodze krajowej 28 w Ptaszkowej w trakcie jazdy zapalił się samochód ciężarowy przewożący drewno. Na miejscu są straże pożarne i policja. Trwa akcja gaśnicza.


Jeśli jedziecie z Nowego Sącza do Grybowa albo w przeciwnym kierunku, musicie liczyć się z dużymi utrudnieniami na drodze krajowej 28 w miejscowości Ptaszkowa, gdzie w trakcie jazdy zapalił się samochód ciężarowy. 

- W trakcie jazdy zaczęły palić się tylne koła naczepy. Pożar udało się już ugasić, ale droga krajowa cały czas jest nieprzejezdna w obu kierunkach - powiedzieli nam strażacy z Nowego Sącza. 

Zobacz też Wypadek na krajówce pod Nowym Sączem. Zderzyły się trzy samochody, jedna osoba zakleszczona

Samochód ciężarowy przewoził drewno. Na szczęście dzięki szybkiej interwencji strażaków, nie uległo ono zapaleniu. Kierowca, który podróżował ciężarówką wyszedł z tego zdarzenia bez szwanku. Nie potrzebował pomocy. 

Na miejscu cały czas pracują strażacy i policjanci. ([email protected] Fot. Magdalena Górka, OSP Ptaszkowa - dziękujemy)Dziękujemy za przesłanie błędu