Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 marca. Imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda
19/08/2022 - 16:50

Dramatyczny wypadek w Przyszowej. Przewróciła się ciężarówka z ładunkiem

Podczas wysypywania kruszcu na jednej z działek w Przyszowej doszło do dramatycznego wypadku. Samochód ciężarowy przewrócił się na bok. Stan kierowcy był tak poważny, że przyleciał po niego śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W Przyszowej koło Limanowej lądował dzisiaj po godzinie czternastej śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Latająca karetka przyleciała po ciężko rannego kierowcę samochodu ciężarowego, który ucierpiał w wypadku.

Zobacz też Groźny wypadek w Nowym Sączu. Samochód potrącił pieszego [ZDJĘCIA]

Na ten moment wiadomo jedynie tyle, że podczas wysypywania kruszcu na jednej z posesji w Przyszowej, mężczyzna stracił kontrolę nad samochodem. Ciężarówka wraz z ładunkiem przewróciła się na bok.

W Przyszowej koło Limanowej lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego 

Już po chwili na miejsce dotarli strażacy z Limanowej i pobliskich jednostek, a także policjanci i załoga pogotowia ratunkowego. Medycy przebadali poszkodowanego mężczyzny. Jego stan musiał być bardzo poważny skoro wezwali na miejsce śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierowca ciężarówki został przetransportowany do limanowskiego szpitala.

Zobacz też Koszmarny wypadek na autostradzie A4. Rozbiła się ciężarówka sądeckiej firmy

Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy ustalają, jak doszło do tego wypadku. ([email protected] Fot. Małopolska Alarmowo)Dziękujemy za przesłanie błędu