Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 12 kwietnia. Imieniny: Juliusza, Lubosława, Wiktoryny
03/08/2023 - 15:30

Dramatyczny wypadek w Nowym Sączu. Trwa akcja ratunkowa, tworzą się korki

W Nowym Sączu doszło do dramatycznego wypadku. Na skrzyżowaniu ulicy Wyspiańskiego i Zielonej samochód potrącił rowerzystę. W tej chwili trwa akcja ratunkowa. W tym miejscu musicie liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Około godziny piętnastej, gdy wiele osób kończy pracy i w Nowym Sączu jest największy ruch i tworzą się korki, właśnie wtedy na skrzyżowaniu ulicy Zielonej i Wyspiańskiego doszło do dramatycznego wypadku. Z nieoficjalnych informacji, które Czytelnicy przekazują do naszej redakcji wynika, że kierujący samochodem ciężarowym potrącił rowerzystę, a następnie odjechał z miejsca. 

Zobacz też Rodzina i przyjaciele pożegnają zmarłą Emilkę Kantor. Miała tylko 19 lat

Osoby, które widziały całe zdarzenie, natychmiast wezwały pomoc i ruszyły na ratunek poszkodowanej osobie. 

- W tej chwili trwa akcja ratunkowa. Na miejscu jest pogotowie i policja. Poszkodowany rowerzysta leży na chodniku - informują Czytelnicy. W tym miejscu musicie liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu.  


Jak doszło do tego wypadku? Jak poważne są obrażenia poszkodowanego rowerzysty? Jak na razie jest jeszcze za wcześnie, aby odpowiedzieć na te pytania. Na miejscu wypadku pracują policjanci, którzy ustalają dokładne przyczyny i okoliczności. ([email protected] Fot. Czytelnik Patryk Leśnik - dziękujemy!)Dziękujemy za przesłanie błędu