Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
11/07/2019 - 19:00

Dramatyczny wypadek w Mystkowie. Do szpitala trafiły aż trzy osoby [ZDJĘCIA]

W Mystkowie zderzyły się dwa samochody osobowe, którymi podróżowały trzy osoby. Poszkodowani zostali zabrani do szpitala. Na drodze przez prawie trzy godziny były utrudnienia w ruchu.

Dzisiaj przed godziną 14 w Mystkowie doszło do groźnego wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe marki Volkswagen Golf i Peugeot. Na miejsce ruszyły na sygnale zastępy strażackie z Nowego Sącza, Mystkowa i Mszalnicy, a także policja i karetki pogotowia.

- Samochód Volkswagen Golf znajdował się na prawym boku, a Peugeot stał na kołach – opisują strażacy.  

Zobacz też Tragiczna śmierć w płomieniach. Strażacy znaleźli zwęglone zwłoki

Okazało się, że samochodami podróżowały trzy osoby. Gdy służby ratunkowe dotarły na miejsce, poszkodowani znajdowali się poza pojazdami. Jak poinformowała nas Czytelniczka, kobieta która podróżowała Peugeotem nie była w stanie wyjść samodzielnie z samochodu. Została wyciągnięta z auta przez świadków. Wszyscy poszkodowani zostali zabrani do szpitala. Podczas akcji ratunkowej ruch na drodze był całkowicie wstrzymany. 

Gdy policjanci zakończyli już ustalanie przyczyn wypadku, samochód Peugeot został zabrany przez przybyłą na miejsce pomoc drogową. Strażacy postawili Volkswagena na koła i przemieścili na pobliski parking. Po prawie trzech godzinach ruch został na nowo wznowiony. 

RG [email protected], Fot. PSP Nowy Sącz 

Dramatyczny wypadek w Mystkowie. Do szpitala trafiły aż trzy osoby
W Mystkowie zderzyły się dwa samochody osobowe, którymi podróżowały trzy osoby. Poszkodowani zostali zabrani do szpitala. Na drodze przez prawie trzy godziny były utrudnienia w ruchu.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe