Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
13/01/2021 - 18:40

Dramatyczny wypadek w Łęce. Samochód zatrzymał się pionowo w rowie

Kierowcy, którzy jadą z Korzennej do Nowego Sącza albo w przeciwnym kierunku, muszą liczyć się ze sporymi utrudnianiami w Łęce (gmina Korzenna). Doszło tam do groźnie wyglądającego wypadku. Na miejscu pracują strażacy i policjanci.

Przed godziną osiemnastą, w Łęce w pobliżu piekarni, samochód osobowy wypadł z drogi. Auto zatrzymało się niemal pionowo w rowie. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która po wypadku była przytomna, ale nie mogła samodzielnie wydostać się z pojazdu. Już po kilku minutach na miejsce dotarły straże pożarne, pogotowie ratunkowe i policja.

Zobacz też Fatalne warunki na drogach. W całym mieście tworzą się korki

Strażacy ewakuowali poszkodowaną osobę do karetki. W tej chwili ratownicy badają ją i udzielają pomocy medycznej. Nie wiadomo, jak ciężkie są jej obrażenia.

- Strażacy wyciągają z rowu uszkodzony samochód. W tym momencie droga jest zablokowana, ale za kilkanaście minut powinna być już przejezdna – powiedział nam oficer dyżurny sądeckiej straży pożarnej.

Na sądeckich drogach są fatalne warunki. Pada śnieg i jest bardzo ślisko. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. PSP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu