Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
01/06/2023 - 12:10

Dramatyczny wypadek na Sądecczyźnie. Na stromym zboczu przewrócił się traktor

W gminie Korzenna doszło do bardzo poważnego wypadku. Podczas transportu 1000-litrowego zbiornika, przewrócił się ciągnik, który przygniótł mężczyznę. Poszkodowany traktorzysta trafił do szpitala.

Te dramatyczne sceny rozegrały się w środę, przed godziną szesnastą w Słowikowej. Podczas prac rolnych na stromym zboczu, ciągnik przewożący 1000-litrowy zbiornik, nagle przewrócił się i przygniótł traktorzystę. Do wypadku doszło poza drogą publiczną na polu ornym.

Zobacz też Włamał się na plebanię i ukradł pieniądze. Szukają go policjanci

Osoby, które widziały całe zdarzenie natychmiast wezwały pomoc. Już po chwili na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, chwilę później policja i straż pożarna. Ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanemu traktorzyście. 54-letni mieszkaniec gminy Korzenna z urazem ręki został przewieziony do szpitala w Nowym Sączu.

- Dokładne okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane. 54- latek był trzeźwy – informuje kom. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. ([email protected] Fot. OSP Siedlce)Dziękujemy za przesłanie błędu