Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
16/10/2022 - 17:00

Dramatyczny wypadek na ruchliwej trasie. Droga jest zablokowana

Od kilku godzin droga prowadząca przez miejscowość Zalesie jest nieprzejezdna. Zderzyły się tam aż trzy samochody, którymi podróżowało siedem osób. Jedna z nich była zakleszczona. Strażacy musieli rozcinać pojazd, aby ją wyciągnąć. Na miejscu cały czas pracują strażacy i policjanci.

Było kilka minut po godzinie czternastej, jak w gminie Kamienica na Limanowszczyźnie, doszło do dramatycznego wypadku. W miejscowości Zalesie, na drodze powiatowej w pobliżu kościoła, zderzyły się trzy samochody – Volkswagen Golf, Honda i Subaru Legacy. Autami w sumie podróżowało siedem osób, jedna z nich była zakleszczona w pojeździe. Aby ją wyciągnąć, strażacy musieli rozcinać auto.

Zobacz też Znów nieszczęście. Pojechał gasić pożar i spadł z dachu 

Ratownicy medyczni udzielili pomocy medycznej wszystkim poszkodowanym. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala w Limanowej. Nie wiemy, jak ciężki jest ich stan.

- Droga nadal jest zablokowana. Policjanci wspólnie z biegłym sądowym ustalają przyczyny i okoliczności tego wypadku – powiedział nam oficer dyżurny limanowskiej straży pożarnej.

Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość, bo na drodze powiatowej w Zalesiu tworzą się korki. Lepiej omijać to miejsce. Nie wiadomo, jak długo jeszcze potrwają utrudnienia. ([email protected] Fot. Ilustracyjna JM)

Dziękujemy za przesłanie błędu