Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 lutego. Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
28/01/2018 - 20:50

Dramat w Trzycierzu. Był bliski śmierci. Ratował go kierowca, któremu wpadł pod koła

Dramat za dramatem rozgrywa się na drogach Sądecczyzny. Ofiarą nieszczęśliwych wypadków padają piesi. Dziś znowu doszło do potrącenia. Prosto pod koła volkswagena passata wpadł mieszkaniec Trzycierza koło Korzennej.

Kolejny już w ostatnich dniach dramat na drodze rozegrał się tuż przed godziną dwudziestą. Dlaczego mężczyzna znalazł się pod kołami samochodu, na razie nie wiadomo. Czy wtargnął na jezdnię, czy też w ciemnościach nie zauważył go kierowca, na to pytanie odpowie policyjne dochodzenie.

Czytaj też Ujechali od domu tylko pół kilometra. Ich podróż skończyła się katastrofą 

Ze wstępnych informacji uzyskanych od oficera dyżurnego sądeckiej Komendy Straży Pożarnej wynika, że  pieszy jest w bardzo ciężkim stanie. Trzeba go było reanimować.

- Prawdopodobnie próbę reanimacji podjął kierowca, który go potrącił. Potem zajęli się nim strażacy i ratownicy pogotowia ratunkowego, którzy szybko przyjechali na miejsce wypadku - informują strażacy.

Sytuacja była dramatyczna. Choć akcje serca udało się przywrócić, po chwili, już  w karetce trzeba było znowu przystąpić do reanimacji. Mężczyzna został zabrany do szpitala.

Czytaj też Przyjechali do znajomych. W Świdniku dopadła ich śmierć [ZDJĘCIA, WIDEO] 

Jak informuje sądecka policja, potrącony pieszy ma około  trzydzieści lat. W podobnym wieku jest kierowca, który prowadził  volkswagena passata.

Na miejscu są jeszcze policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności wypadku

[email protected]  fot ilustracyjneDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020