Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 24 sierpnia. Imieniny: Bartosza, Jerzego, Maliny
05/03/2018 - 00:00

Dom Nadii i Łukasza spłonął. Zostali bez dachu nad głową. Niech na ich twarzach znów pojawi sie uśmiech

Z ich domu zostały zgliszcza. W kilkanaście minut stracili wszystko. To cud, że żyją. Teraz młode małżeństwo próbuje otrząsnąć się po tragedii, która ich spotkała i zacząć normalne życie.

Sądeczanie nie pozostawili Nadii i Łukasza bez pomocy. Przyjaciele i rodzina zorganizowali zbiórkę pieniędzy. Do tej pory udało się zebrać 40 tysięcy złotych. To jednak wciąż mało, a zbiórka już za trzy dni zostanie zakończona. Potrzeba jeszcze 10 tysięcy. Każdy, kto tylko zechce pomóc Nadii i Łukaszowi może wpłacić dowolną kwotę na specjalnie założone konto. Pieniądze zostaną przeznaczone na najpilniejsze potrzeby nowożeńców: dach nad głową, przedmioty pierwszej potrzeby, a także porządkowanie zgliszcz.

Zobacz też Nadia i Łukasz stracili wszystko co mieli. Ich plany legły w gruzach. Liczą na naszą pomoc [WIDEO]


Przypomnijmy. Pożar wybuchł w środę 31 stycznia. W nocy około godziny 2, młode małżeństwo obudził swąd dymu i szczekanie psa. Nie było czasu na ratowanie majątku. Każda sekunda zwłoki mogła skończyć się tragicznie. Musieli uciekać z płonącego domu. Wybiegli w piżamach na zewnątrz i bezradnie patrzyli, jak cały dobytek idzie z dymem.

Zobacz też Stracili dach nad głową. Ich dom spłonął doszczętnie [ZDJĘCIA]


Po chwili na miejsce przyjechali strażacy. Ogień bardzo szybko się rozprzestrzeniał. Przez pięć godzin pożar gasiło 29 strażaków. Polewali wodą płonący dach i garaż. Niestety nie wiele udało się uratować. Z domu zostały jedynie zgliszcza, a młode małżeństwo zostało bez dachu nad głową.

Zobacz też Z ich domu zostały zgliszcza. Pomóżmy Nadii i Łukaszowi [WIDEO]


Nasi Czytelnicy już wiele razy pokazali, że mają hojne serca, które są gotowe do niesienia pomocy potrzebującym. Wspólnymi siłami na pewno uda nam się zebrać odpowiednią kwotę pieniędzy, aby na twarzach Nadii i Łukasza znów pojawił się uśmiech. Liczy się każda złotówka. Uwierzcie, że dobro wraca ze zdwojoną siłą. Pokażmy, że potrafimy razem pomagać. Już nie raz to udowadnialiśmy.

RG [email protected] Fot. Zrzutka

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"