sadeczanin.info

Dogadali się z PKP i Muszyna doczeka się nowego parkingu. Zakleją deficyt?
Dogadali się z PKP i Muszyna doczeka się nowego parkingu. Zakleją deficyt?
Dogadali się z PKP i Muszyna doczeka się nowego parkingu. Zakleją deficyt?
Dzięki sformalizowaniu umowy dzierżawy z PKP, gmina Muszyna będzie mogła wybudować parking w jednym z najbardziej strategicznych miejsc na terenie miasta.

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone