Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
05/07/2023 - 12:10

Doda odwiedziła Sądecczyznę. Razem z ukochanym bawiła się na rodzinnej imprezie

Słynna Doda znów gościła na Sądecczyźnie. Nie tak dawno, wspólnie z pochodzącym z Zabrzeży Dariuszem Pachutem, przebywała w Krynicy. A teraz razem z ukochanym bawiła się na rodzinnej imprezie w Łącku.

Dorota Rabczewska, która znana jest jako Doda, to polska piosenkarka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Wszyscy znają ją bardzo dobrze. W ostatnim czasie wokalistka bardzo często odwiedza Sądecczyznę, a to wszystko za sprawą pochodzącego z Zabrzeży jej ukochanego Dariusza Pachuta

Gwiazda już od dawna szukała prawdziwej miłości. Niestety, jej dwa małżeństwa zakończyły się klęską. Podobnie liczne związki, w których była. Piosenkarka próbowała szukać miłości nawet w telewizyjnym programie randkowym, ale i ten nie wniósł nic nowego w jej życie.

Kilka miesięcy temu Doda poznała pochodzącego z Sądecczyzny Dariusza Pachuta, który jest sportowcem i ratownikiem medycznym. Ma 37 lat, a w swoim dorobku m.in. tytuł Mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Ponadto, jest instruktorem strzelectwa i alpinizmu jaskiniowego. Jego ogromną pasją są sporty ekstremalne. Oboje publikują wspólne zdjęcia z różnych wypraw na portalach społecznościowych. Wydaje się, że ich związek z każdym dniem coraz bardziej się rozwija i umacnia.

Z racji, że Pachut pochodzi z Sądecczyzny, dość często w ostatnim czasie odwiedza wspólnie z Dodą nasze strony. Nie tak dawno gościli w Krynicy-Zdroju, gdzie doskonale się bawili. Potem byli razem w Zakopanem. A teraz znów przyjechali na Sądecczyznę.

Dariusz Pachut zaprosił swoją ukochaną na czterdziestą rocznicę ślubu swoich rodziców. Rodzinna impreza odbyła się w karczmie w Łącku. Przygrywał zespół weselny. Oboje dużo tańczyli. Mężczyzna wszystko nagrywał i udostępniał na jednym z portali społecznościowych. Nie wiemy, czy Doda skosztowała łąckiej śliwowicy i soku maurera, z których to wyrobów słynie gmina Łącka, ale na pewno świetnie się bawiła. ([email protected], J. Michalik Fot. Instagram Doda, Dariusz Pachut)

Aby zobaczyć zdjęcia i filmy Dody i Dariusza Pachuta przejdź na następną stronę...Dziękujemy za przesłanie błędu