Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
05/07/2020 - 22:05

COVID-19 u pracownika Urzędu Gminy w Podegrodziu! Jak tu teraz coś załatwić?

COVID-19 w Urzędzie Gminy – gruchnęło w Podegrodziu. Spieszymy z wyjaśnieniami – jeden pracownik jest rzeczywiście zakażony, ale sytuacja jest opanowana. Tylko jak tu teraz coś załatwić?

COVID-19 u pracownika Urzędu Gminy w Podegrodziu! Jak tu teraz coś załatwić?

Wójt Stanisław Banach uspokaja. - Jeden z pracowników jest zarażony. Teraz musimy zaczekać siedem dni na wyniki badań jego najbliższych współpracowników. Gdy je poznamy, zdecydujemy co robić dalej. A już teraz na wszelki wypadek ograniczyliśmy pracę Urzędu Gminy i przenieśliśmy czasowo obsługę mieszkańców na zewnątrz - wyjaśnia włodarz gminy dodając, że współpracownicy z pokoju zarażonej osoby obecnie przebywają w swych domach i pracują zdalnie.

Sprawy w miarę możliwości można załatwić w formie korespondencji tradycyjnej, elektronicznej, poprzez kontakt telefoniczny lub za pomocą platformy www.obywatel.gov.pl.
KONTAKT do Urzędu Gminy Podegrodzie oraz do poszczególnych referatów
tel. /18/ 445-90-33; 41; 66 
fax /18/445-90-51
email: gmina@podegrodzie.pl sekretariat@podegrodzie.pl

Zobacz też: MPK zawiesiło linię autobusową w Podegrodziu. Sprawdź którą

Wójt zapewnia jednocześnie, że wszelkie dokumenty dostarczone przez mieszkańców przekazane zostaną do właściwych stanowisk merytorycznych i będą rozpatrywane według kolejności i ważności. Jedynie w sytuacjach wyjątkowych (wydanie aktu urodzenia, małżeństwa, czy zgonu), w których konieczny będzie kontakt z pracownikiem Urzędu obsługa klienta będzie możliwa po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: archiwum sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu